![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 16044220
*
nr 1604 4220
Färglitografi
Picasso, numrerad 360/375, ej signerad, Mor och barn, oramat löst blad. Färglitografi, bildmått: 51x40 cm
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 mars 2024
kl 19:08:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/3 16:58:10
1
300 kr
6/3 22:51:04
2
350 kr
7/3 14:29:16
3
400 kr
7/3 16:16:03
3
600 kr
9/3 21:07:34
4
500 kr
9/3 21:07:34
3
600 kr (Budbetjänt)
10/3 20:16:06
2
700 kr
11/3 15:32:30
5
Vinnande bud
11/3 18:16:55
2
900 kr
11/3 18:16:55
5
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barn barnporträtt ej signerad färglitografi grafik kvinna kvinnoporträtt kvinnor litografi litografier litografiskt blad mor och barn pablo picasso picasso
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "!Narkissos". Signerad. Färglitogr..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
6197 Färglitografi
Jan Cremer. Signerad, daterad 69, Hot dog, mm50x71..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:12
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1604 4220
Färglitografi
Picasso, numrerad 360/375, ej signerad, Mor och barn, oramat löst blad. Färglitografi, bildmått: 51x40 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/3 16:58:10 | 1 | 300 kr |
6/3 22:51:04 | 2 | 350 kr |
7/3 14:29:16 | 3 | 400 kr |
7/3 16:16:03 | 3 | 600 kr |
9/3 21:07:34 | 4 | 500 kr |
9/3 21:07:34 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
10/3 20:16:06 | 2 | 700 kr |
11/3 15:32:30 | 5 | Vinnande bud |
11/3 18:16:55 | 2 | 900 kr |
11/3 18:16:55 | 5 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barn barnporträtt ej signerad färglitografi grafik kvinna kvinnoporträtt kvinnor litografi litografier litografiskt blad mor och barn pablo picasso picasso
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "!Narkissos". Signerad. Färglitogr..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59 -
6197 Färglitografi
Jan Cremer. Signerad, daterad 69, Hot dog, mm50x71..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:12 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52